Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Hakkımızda

Misyon, Vizyon ve DeğerlerimizMİSYON


1957’den bu yana tecrübelerimiz, titizliğimiz, mükemmeliyetçi, yenilikçi ve öncü yaklaşımımız ile kaliteli, seçkin çikolatalar ve şekerlemeler sunarak insanların mutluluklarının, tatlı anlarının paylaşılarak artmasına katkı sağlamak.


VİZYON


Kurumsal yapısıyla çikolata ve şekerleme pazarında butik üretim yapan uluslararası lider marka olmak.


DEĞERLER


Titizlik, mükemmelliyetçilik işimizle ilgili her faaliyeti en ince ayrıntısına kadar en güzel, en doğru şekilde yapmaya çalışırız. Farkın detaylarda gizli olduğunu bilir, mükemmele ulaşmaya çalışırız.


 • YENİLİKÇİLİK, ÖNCÜLÜK VE DİNAMİKLİK


  Ülkemiz ve dünyada meydana gelen gelişmeleri izler, işimizle ilgili konularda yenilikçi ve öncü oluruz. Yenilikçi, dinamik ve esnek yapımız bizim rekabet üstünlüğümüzdür.


 • KALİTE VE MÜŞTERİ ODAKLILIK


  Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, tüm faaliyetlerimizde kalite standartlarını korumak ve geliştirmek bizim vazgeçilmez hedefimizdir. Ayrıca bölümler arası koordinasyon ve iç müşteri yaklaşımı da temel gerekliliklerimizdir.


 • ALÇAK GÖNÜLLÜLÜK


  Konumu, unvanı, sosyal statüsü ne olursa olsun herkesin önce insan olduğunun bilinciyle işyerinde ve yaşamın her alanında alçak gönüllü davranırız.


 • GÜVENİLİRLİK VE İSTİKRAR


  Elde ettiğimiz marka değerimizi korumak, geliştirmek, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olmak geleceğimizin teminatıdır.


 • BİLGİ VE TECRÜBE


  Edindiğimiz bilgi ve tecrübeler bizi besleyen ana damarlarımızdır. Bireysel, ekip halinde ve örgütsel öğrenme ve gelişim bizim için kilit roldedir.


 • KURUMA BAĞLILIK


  Bizleri bir arada tutan işimize ve işyerimize sahip çıkarız. İşle ilgili konularda kurumun menfaatlerini her şeyin önünde tutar, kuruma bağlılığımızdan taviz vermeyiz.


 • DÜRÜSTLÜK, ADALET VE EŞİTLİK


  Bizi ayakta tutan ve gelecekte yolumuzu doğrulayacak olan bu değerlerdir. Kendi içimizde ve tüm paydaşlarla olan ilişkilerimizi dürüst, adil ve eşit bir yapıda sürdürürüz.


 • ETİK DEĞERLER


  Tüm faaliyetlerimizi ilgili mevzuat ve evrensel etik ilkelere uygun şekilde yürütürüz. Bizim için, etik değerlere uygun hareket etmek her türlü kaygının önünde gelen olmazsa olmazımızdır.

gricreative