Üretim

Hakkımızda

Üretim

Melodi Çikolata bugün, Türkiye’nin butik çikolata üretiminin % 25’ini karşılamasının yanı sıra, en yaygın ve seçkin pastacılık ve gıda firmalarının mamul ve yarı mamul tedarikçisidir.

Melodi Çikolata’nın seçkin çikolataları, son teknoloji kullanılan ve uluslararası standartlardaki fabrikasında, büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Üretim kalitesi; Bureau Veritas tarafından verilmiş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, İngiliz Perakendeciler Birliği BRC Food, HELAL GIDA ve KOSHER sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

Üretim, büyük bir titizlik ve en kaliteli hammaddeler ile yapılmaktadır. Esenyurt’ta kurulu 45.000 m2’lik fabrika, yıllık 5.000 ton kapasite ile faaliyet göstermektedir. Geniş üretim kapasitesine rağmen, kaliteli bir çikolatanın oluşması için dünyanın kabul ettiği klasik sistem uygulanmaktadır.

Türkiye pazarının yanı sıra; Arap ülkeleri, Rusya, Bosna Hersek, Fas, Türk Cumhuriyetleri ve bazı Avrupa ülkelerine de ihracat gerçekleştirilmektedir. Melodi Çikolata İstanbul Erenköy, Kadıköy, Nişantaşı, Etiler ve Esenyurt’daki fabrika satış mağazalarında madlen, spesiyaller, şekerlemeler ve draje çeşitleri ile sepetler, tabletler, yaldızlı ürünler ve çocuk ürünleri gibi 400’ü aşkın çeşidini müşterilerine sunmaktadır.

gricreative