Geri Dön

Melo Kokteyl yeni kutusunda

Melodi Çikolata'dan yeni tasarımı ile Melo Kokteyl kutusu. İçerisinde yer alan yüksek kakao oranlı madlen çikolata özel formülü ile özenle üretilmiştir. Kullanılan süt tozundan, şekere kadar tamamı doğal ürünler kullanılarak hazırlanmış bu enfes çikolataya, yine Türkiye'de ilk olarak Melodi Çikolata tarafından üretilmiş renkli drajeler eşlik etmekte.

Badem şekerinin ilk üretimlerinde yalnızca badem üzeri ince bir tabaka şeker kaplanıyordu. Melodi Çikolata yenilikçi yaklaşımı ile bu ürüne yeni bir bakış açısı getirdi. Tamamı yerli bademlerin kullanıldığı üründe, badem üzeri çikolata kaplama gerçekleştirilip akabinde, çikolatanın üzerine ince bir katman şeker ve yine doğal renklendiriciler ile renk katmanı uygulaması gerçekleştirmektedir. Ürünün bir diğer ayıt edici özelliği ise kaplama oranının mümkün olduğunca az tutularak yeme keyfini ön plana çıkartmasıdır.

Melo Kutusunun içinde yer alan bir başka lezzet unsuru da, yine Melodi Çikolata tarafından Türkiye de ilk defa üretilen ve kullanılan yüksek süt oranlı çikolatası ve doğal renlendiricileri ile sektörde fark yaratan çakıl taşı ürünü. Bu küçük çakıl taşı çikolatalar hem lezzetli bir atıştırmalık hemde görsel bir şölen sunmakta.