Geri Dön

Melodi Çikolata Yeni Tasarım

Melodi Çikolata online alışveriş sitesi güncelledi. Yeni eklenen kategoriler sayesinde aradığınız ürünleri artık çok daha kolay bulabileceksiniz. Sade bir tasarım içerisinde ürünleri ön plana çıkartarak seçimlerinizi kolaylaştıran bir yapıya kavuşan sitemizde çok kısa süre içinde bu muhteşem lezzetlere sahip olabileceksiniz.

Özelikle Yeni Bebek Çikolatası kategorisinin düzenlenmesi sayesinde yeni kız bebek çikolatası ve yeni erkek bebek çikolatası ürünlerinin listelenmesi kolaylaştırılmış durumda. Hediye Çikolata kategorisinde ise , Sevgiliye Çikolata, Teşekkür Çikolatası, Yeni iş tebrik çikolatası ve Yeni bebek hediye çikolatası kategorileri eklenerek tam olarak aradığınız ürünlere en hızlı şekilde ulaşmanızı kolaylaştırmaya çalıştık. 

Yeni tasarım ile birlikte Ücretsiz Kargo limitimizi 100 TL olarak güncelledi. Böylece alışverişinizi çok daha ekonomik bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi seçili bölgelere aynı gün kurye hizmetimiz sayesinde son dakika sürprizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.